Ik ben een paar dagen alleen thuis

Beschikbaarheid:

  • Ma 19

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Di 20

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Wo 21

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Do 22

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vr 23

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vandaag

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Zo 25

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond

Dolores75(49) schrijft:

ik heb al zoveel verzoekjes gekregen van mannen die een vaste relatie willen, maar die heb ik al en wil hem dan ook niet kwijt. Ik weiger geen mannen die op zoek zijn naar een seksdate, daar mag je mij bijna voor wakker maken! Ik zoek namelijk een nette en verzorgde man die lekker groot gevormd is en net als ik niet terug schrikt voor een wilde en geweldige nacht met mij. Mag ik je bij mij thuis gaan ontvangen?

Ik ben een paar dagen alleen thuis. Gaat ge langskomen en mij eens lekker komen neuken?

Ge hoeft ni te schrikken, ik meen elk woord wat ik zeg en ik heb al meerdere keren zo'n avond gehad en ik kan daar zeker van genieten.

Alleen sex, alleen genieten, samen klaarkomen. Meer hoeft het ni te zijn.
Is dit iets wat gij met mij zou willen doen?

Kusssss Dolores uit Gent

Foto's van Dolores75

Deze advertentie valt onder:

Wil je sex met Dolores75? Klik dan nu op deze link! Neem nu contact op met Dolores75!

0 Reacties

Nog geen reacties.

Laat een reactie achter

Ben jij minimaal 18 jaar
& ga je akkoord met onze cookies en voorwaarden?

Welkom! Door op de onderstaande knop te klikken verklaar jij dat jij akkoord gaat met het volgende: Als je deze website wil bezoeken en/of gebruiken, in welke vorm dan ook, dan moet je leeftijd minimaal 18 jaar zijn. Deze website is met zorg ontwikkeld zodat je via jouw favoriete apparaat gebruik ervan kan maken. Als je problemen tegenkomt tijdens het gebruik van deze website, dan verzoeken we jou om contact op te nemen met onze klantenservice voor verdere hulp. Het primaire doel van deze website is entertainment. Als gebruiker kan je uitsluitend in contact komen met virtuele mannen en/of vrouwen (aangeduid a.d.h.v. dit symbool naast, onder of boven de gebruikersnaam:  ) voor seksueel contact. Via deze website is dus uitsluitend digitaal seksueel contact mogelijk. En dat kan plaatsvinden door (betaalde) berichten naar andere leden te sturen. Als je verder nog vragen hebt waar we jou mee kunnen helpen, dan horen wij dat graag! We hopen dat je geniet van onze dienst en in contact komt met de persoon en/of personen waar je naar zoekt. Veel plezier!

Nee

Nu online:

Foto van Sunshine

● Sunshine

Foto van Geiltjesarah

● geiltjesarah

Foto van Tessa_Brutaal41

● Tessa_Brutaal41

Foto van SpontaneSuus

● SpontaneSuus

Foto van GoGo Lola

● GoGo Lola

Foto van Hanne_Naughty7

● Hanne_Naughty7

Foto van BabyJane

● BabyJane

Foto van BessieBess

● BessieBess

Foto van Georgina

● Georgina

Foto van Ellislief

● Ellislief

Foto van Jan10e

● Jan10e

Foto van Godelinde35

● Godelinde35

Foto van Erin

● Erin

Foto van Kim20

● Kim20

Foto van Femme Fatale

● Femme Fatale

Foto van Yvonne_Sweet

● Yvonne_Sweet

Foto van Anniewerkt

● Anniewerkt

Foto van Fien_Ondeugend

● Fien_Ondeugend

Foto van SlankeWendy

● SlankeWendy

Foto van GebruiktGevoel

● GebruiktGevoel

Foto van Karin

● Karin

Foto van DancingDonna

● DancingDonna

Foto van LieveJess

● LieveJess

Foto van MediPediArlette

● MediPediArlette

Dit weekend

Maak dan nu een account!